Ana içeriğe atla

İLETİŞİM


  Reklam, tanıtım yazısı,backlink, konuk yazarlık ve yayınlatmak istediğiniz yazılarınız için bize skgeblogger17@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  Ayrıca yazılar hakkında görüş ve yorumlarınızı bize yorum veya mail olarak mutlaka bildirin ki size daha güzel içerikler sunalım. Kişisel hesabımda ozgurkrcnnn@outlook.com dur. Buradan da benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

KATANA

Hayallerimizin peşinden gitmek çoğu zaman zor ve gerek fiziksel gerekse ruhsal açıdan inanılmaz acı  vericidir. Ama insan tutkusuna sadıktır. Bu tutkuya bazen aşk deriz, bazen başka birşey…  Kendimizi neye tutkuyla bağlarsak onun için çivili yollarda yürür, pes etmez ve sonuca ulaşırız.   Tutkusunun peşinden gitmiş insanlar için dışarıdaki insanlar hayranlık duyar.  Hayranlığın sebebi ise kendilerini böyle bir tutkuya bağlayamamış olmalıdır.  Buna benzer bir örnek daha vermem gerekirse zengin oğlan fakir kız dizilerinin neden ülkemizde çok  izlendiğiyle ilgilidir. Bunu açıklamama gerek yok bence anladınız. Kendimize çok iyi hedef bulur, hayal kurarız. Onun için acı verici yollardan gitmek bizim için zevk  haline bile gelebilir. Çünkü onu gerçek istiyoruzdur. Sizi yollardaki zorluklar yıldırmaz da  etrafınızdaki saçma sapan tipler yıldırır. Hani bu senin sadece kaç puan aldığın, kaç para maaşın  olduğuyla ilgilenen tiplerden bahsediyorum. Onlarla karşıla

KATANA #2 | YALNIZ YENGEÇ

KATANA #2 | Yalnız Yengeç İnsan ömrünün eski zamanlara göre uzadığı söyleniyor. Yıl olarak öyle olabilir. Sonuçta bilim insanların çoğu hastalıktan dolayı erken ölmeye neden olan hastalıkları engellemeye başladı. Fakat benim şöyle bir düşüncem var bu konuda. Ömrümüz daha uzun fakat daha az yaşıyoruz. Bu nasıl olabilir ki diye düşünebilirsin ama durum gayet basit. Yeni toplum dizaynımızda hayatlarımızı çok hızlı yaşıyor ve bu hızdan dolayı ne yaşadığımızın farkına varamıyoruz.Acımızın ve mutluluğumuzun da farkında değiliz. Artık herhangi bir acımızı inziva esnasında aşmıyor, aktif ve hızlı hayatımızın içinde unutuyoruz. Acıların aşılması kendimiz için gerçekten önemlidir. Çünkü tadını çıkaramadan hayatın içinde unutup gittiğiniz acılarınız muhakkak tekrardan karşınıza çıkacaktır. Bu karşılaşma gerçekleştiğinde o acıyı daha önce yenemediysek o zaman daha da fazla zorlaşır hayatımız. Burada acıdan kastım her hangi bir acı.   Bu hızlı hayat bize istediğimiz yalnızlık sürecini ver

BÜYÜK BİRLİK BAYRAĞI: AMERİKA

BÜYÜK BİRLİK BAYRAĞI: AMERİKA 4 Temmuz 1776 yılında Büyük Britanya Krallığı'na karşı bağımsızlıklarını ilan etmek isteyen 13 koloni bunu başarmış ve artık bir devlet olmuştu. Devlet olmanın gerekliliklerinden olan "bayrak" belirlenmeliydi." Bunun için Ocak 1776'dan sonra kolonilerin ordu komutanı George Washinton Büyük Birlik Bayrağı'nın hazırlanması emrini verdi. Bu gördüğünüz Amerika'nın ilk bayrağıydı. Fakat yıllar içinde sürekli değişti bayrakları. BU BAYRAK NE DİYOR? Amerikan bayrağında 6 beyaz 7 kırmızı çizgi vardır. Toplamda 13 adet olan çizgiler in her biri bir koloniyi toplamda 13 koloniyi simgeler. Mavi dikdörtgen ülke toplarını ve bu dörtgen içinde bulunan 50 yıldız ise tüm eyaletleri temsil eder.