MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA!

MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA!

Sürekli artan ziyaretçi sayımız ve istatistiklerimizin sonucunda mobil uygulamamızı yayımlamaya karar verdik. Fakat play store'da yayımlamak için 25$ ücret gerektiği için biz uygulamamızı size başka bir güvenli linkten uygulamamızı sağlayacağız. Bu link benim Google Drive linkim olacak. Rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz. Peki uygulamamızın ne gibi özellikleri var?

Uygulamanın İlk Sürüm Özellikleri

İçerik Takibiyle Tüm Yazılar Tek Sayfada

Tüm yazılarımız tek sayfada ve çok kolay bir şekilde ulaşılabilir hale geldi. Timeline tasarımına İnstagram ve Twitter'dan zaten alışıksınız. Bu sizin için kolaylık sağlayacak bir özellik.

Favorilere Ekleme


Uygulamanın tüm ekranlarında sağ en üst köşede gördüğünüz simgeye tıklayarak istediğiniz sayfayı veya yazıyı rahatlıkla favorilerinize ekleyip kolayca okuyabilirsiniz.

Not Defterim

Not defterim özelliğiyle beraber yazı içinde hoşunuza giden herhangi bir şeyi kopyalayıp kaydedebilirsiniz. Yada bizim yazılarımız size bir fikir mi verdi? Hemen not defterim özelliği ile kaydedin. Çünkü her fikriniz altın değerinde...

Bildirimlerim

Bildirimlerim özelliği ile yeni çıkan her yazı veya her yeni özellikten anında haberdar olacaksınız.

Oylama

Biz ilk günden beri okurlarımızın fikirlerine değer verdik. İşte bu yüzden uygulama hakkındaki fikrinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

Ayarlar

Merak etmeyin diğer uygulamalar gibi kafa karıştırıcı ayarlar bölümümüz yok. Gayet sade ve ihtiyaca yönelik.

Not: Uygulama ilk açılışta yavaş çalışabilir fakat merak etmeyin bu sırada uygulama kendini telefonunuza uygun hale getiriyor olacak. Ve sadece android uygulamasıdır.

Peki bu uygulamayı nereden indirebilirim derseniz buyrun tıklayın. Tıkladıktan sonra "indir" yazan yere basmanız yeterlidir. Daha sonra uygulamayı kurun ve kullanın. İçeriklerimizden en iyi siz faydalanın.


Yorumlar